Zábradlí schodišť

Dřevěné šprušle Lenka

Dřevěné šprušle LenkaKategorie: Dřevěné zábradlí
Dřevěné zábradlí Lenka je vyrobeno s povrchem Patina. Je zde použitý lak do tmavé barvy a v patině vyniká svoji černou barvou. Vzhled současně připomíná pohled do historie. S tímto povrchem vyrábíme celé schodišě, ale i nábytk jako doplněk.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Dana

Dřevěná šprušle DanaKategorie: Dřevěné zábradlí
Dřevěná šprušle Dana je vyrobená v průřezu obdelníkového nebo čtvercového tvaru. Povrchovou úpravou je zde vosk kartáčovaný, který je kartáčovaný do bílé barvy.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Blanka

Dřevěná šprušle BlankaKategorie: Dřevěné zábradlí
Dřevěná šprušle Blanka je velmi hutná a masivní a to díky velké tloušťce a robusnímu tvaru. Tuto šprušli vyrábíme již od samého počátku naší výroby, ale stále nachází své místo na našem náročném trhu.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Bela

Dřevěná šprušle BelaKategorie: Dřevěné zábradlí
Dřevěná šprušle Bela je charakteristická svou jednoduchostí a velmi ladným vzhledem. Díky svému tvaru je vhodná k mnoha druhům schodišť a zároveň lze upravit v mnoha povrchových úpravách (vosk, lak, patina).

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Bára

Dřevěná šprušle BáraKategorie: Dřevěné zábradlí
Dřevěná šprušle Bára je již naší výrobou vyráběna od samého počátku naší výroby. Její tvar a vzhled si stále ale nachází své místo mezi zákazníky.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěné šprušle Alaska

Dřevěné šprušle AlaskaKategorie: Dřevěné zábradlí
Dřevěné zábradlí Alaska je vyrobeno z masivního dřevěného materiálu jako všechny naše vyrobené šprušle. Šprušle Alaska je upraveno voskovým povrchem do bílé barvy. Díky tomu vzhledu šprušle vynikne převážně v tmavých interiérech.

Zobrazit podrobnosti »

Lankové zábradlí

Lankové zábradlíKategorie: Lankové zábradlí
Lanka u tohoto zábradlí jsou použité o průměru 2mm. Zákazník se inspiroval hudebním nástrojem a to HARFOU. Lanka jsou na jednom konci vyrobena tak, aby se mohla dotáhnout (napnout). Na druhém konci je nalisována koncovka na pevno a je zabezpečena proti povolení.

Zobrazit podrobnosti »

Kované zábradlí

Kované zábradlíKategorie: Kované zábradlí
Zábradlí s kovářskými prvky, které náš smluvně dohodnutý kovář dle výběru a dohody se zákazníkem. Tyto prvky jsou poté zakomponovány do útulného, dřevěného, předem připraveného zábradlí. Zábradlí se vyrábí dle normy ČSN a to 950mm vysoké a šíře mezi šprušlemi je 129mm. ČSN: 743305 "Ochranná zábradlí"

Zobrazit podrobnosti »

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlíKategorie: Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí vyrábíme ze dvou průměrů materiálu. Nerez pruty vyrábíme v průměru 10mm a stojky vyrábíme v průměru 40mm. Toto zábradlí bývá větčinou doplněno dřevěným madlem, popřípadě hlavními nosnými dřevěnými sloupky.

Zobrazit podrobnosti »

Sklaněné zábradlí

Sklaněné zábradlíKategorie: Skleněné zábradlí
Sklo do zábradlí se používá vrstvené kalené nebo lepené s mléčnou fólií. Je to z důvodu, že v případě mechanického poškození skla nedojde k jeho úplnému vysypání, ale na skle vzniknou pouze pavučinky. Toto je výhoda hlavně z bezpečnostního hlediska a nedochází k poškození. Na obrázku tohoto zábradlí se nechází sklo s mléčnou fólií. Tloušťka skla je 13mm.

Zobrazit podrobnosti »