< návrat zpět

Schodiště zadlabané uzavřené rss

Schodiště zadlabané uzavřené jasanové lakované

Schodiště zadlabané uzavřené jasanové lakovanéSchodiště je vyrobeno jako zadlabané, část do prostoru, schodiště sedlové aby došlo k odlehčení a provzdušnění. Nášlapy jsou opatřeny podstupnicemi a celé schodiště ze spodní strany je začištěno, protože je pod ním vytvořena kancelář.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště zadlabané uzavřené bukové lakované

Schodiště zadlabané uzavřené bukové lakovanéSchodiště je vyrobeno jako zadlabané na obou stranách v horní části do prostoru schodiště sedlové, aby došlo k odlehčení a provzdušnění. Nášlapy jsou opatřeny podstupnicemi a celé schodiště ze spodní strany je začištěno, protože je pod ním vstup do sklepa domu.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště zadlabané uzavřené dubové voskované

Schodiště zadlabané uzavřené dubové voskovanéSchodiště je vyrobeno jako zadlabané na obou stranách. Nášlapy jsou opatřeny podstupnicemi a celé schodiště ze spodní strany zakrývá záklop. Pod schodištěm je vyroben úložný prostor s prosklenými dvířky.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště zadlabené uzavřené jasanové voskované

Schodiště zadlabené uzavřené jasanové voskovanéToto zadlabané schodiště je vyrobeno s podestou. Schodiště je vyrobeno z jednoho vstupního materiálu, ale ve dvou různých úpravách. Nášlapy jsou v dekoru třešně a podstupnice jsou v přírodní vlastní barvě jasanu. Takto lze i kombinovat zábradlí.

Zobrazit podrobnosti »