Schodiště ukotvené do zdi rss

Schody ukotvené do zdi, s kovovým zábradlím

Schody ukotvené do zdi, s kovovým zábradlímZákladem kvalitního ukotveného schodiště je betonová nosná zeď, s kterou musí již zákazník počítat při výstavbě. Každý nášlap je opatřen velmi pevnou kovovou výplní, která zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště ukotvené do zdi z jilmu lakované

Schodiště ukotvené do zdi z jilmu lakovanéZákladem ukotveného schodiště je betonová nosná zeď, se kterou musí již zákazník počítat při výstavbě. Pod omítkou je kovová konstrukce pro zpevnění celého schodiště

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště ukotvené do zdi jasanové voskované

Schodiště ukotvené do zdi jasanové voskovanéSchodiště je samonosné ,ukotveno do pevné zdi na čtyřech bodech.Je zde vytvořena pevná zeď, se kterou musí již zákazník počítat při výstavbě. Každý nášlap je opatřen velmi pevnou kovovou výplní, která zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště ukotvené do zdi jasanové lakované

Schodiště ukotvené do zdi jasanové lakovanéZákladem kvalitního ukotveného schodiště je betonová nosná zeď, s kterou musí již zákazník počítat při výstavbě. Každý nášlap je opatřen velmi pevnou kovovou výplní, která zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště ukotvené do zdi dubové voskované

Schodiště ukotvené do zdi dubové voskovanéNášlapy ukotveného schodiště do zdi je možné zajistit připravenou kovovou schodnicí, která je připevněná ke zdi. Kovový materiál a masivní materiál je možné různě barevně kombinovat a ladit.

Zobrazit podrobnosti »