Kategorie: Schodiště sedlové uzavřené

Schodiště sedlové uzavřené dubové voskované

Schodiště sedlové uzavřené dubové voskovanéNášlapy schodiště jsou opatřeny podstupnicemi, které tvoří uzavřený typ. Toto schodiště je sedlového typu. Možné vyrobit v různých povrchových úpravách a v kombinaci s různým zábradlím.

Materiálové složení schodiště:

nášlapy + madla - dřevo (dub)

zábradlí - železné tyče s dřevěným madlem (dub)

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Schodnice(sedlové) jsou ve stejném provedení jako nášlapy a podstupnice , velmi elegantně kopírují tvar schodiště. Schodince u zdi je slabá 8mm a tím dotváří elegantní vzhled schodiště ,je zde využita i pro snadnější údržbě a úklidu.
  • Nášlapy s podstupnicemi jsou bez přesahů , tím vytvářejí vzhled monolit. Nášlapy i podstupnice jsou ze dřeva (masivu) dub.
  • Úpravou dřeva je zvolen vosk Osmo 3032, kov do odstínu dle výběru zákazníka.
  • Pod schodiště do vzniklého prostoru jsou vyrobeny skřínky dle návrhu zákazníka,vše sladěno do stylu schodiště.
  • Zábradlí je zvláštní tím ,že zde nejsou použity žádné zesílené sloupky.Jsou zde krásná dřevěná madla s ohebníky ,mezi kterými prochází železné tyče.Zábradlí působí lehce a elegantně.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních dnů od obdržení poptávky).

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky).

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk