Kategorie: Schodiště sedlové otevřené

Schodiště sedlové otevřené dubové, mořené lakované

Schodiště sedlové otevřené dubové, mořené lakovanéSchodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Schodiště je možné vyrobit i v různých variantách.Toto schodiště je vyrobeno v kombinaci zadlabaného a sedlového typu schodiště.

Materiálové složení schodiště:

nášlapy + schodnice   - dřevo (dub)

zábradlí - dřevěné madlo a hlavní sloupky zábradlí dubové+nerez

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Schodiště je v kombinaci se zadlabanými nášlapy ve schodnici která jde po zdi,schodiště je bez podstupnic otevřené a vzdušné.
  • Zábradlí je v kombinaci dřeva s nerezem.Hlavní sloupky a madla jsou dřevěná.Na nerezové sloupky byly použity trubky o rozměru 25mm ,sloupky na kterých jsou úchyty pro nerezové tyče o průměru 10mm.
  • Schodiště je upraveno kartáčováním (zvýraznění let) namořeno, barva odstínu bílá,lehce probroušena a to  dodává nádech postaršení. Dále je povrch ošetřen polyuretanovým lakem.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních dnů od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky).

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk