< návrat zpět

Schodiště sedlové otevřené rss

Schodiště sedlové otevřené

Schodiště sedlové otevřenéSchodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Schodiště je možné vyrobit i v různých variantách.Toto schodiště je vyrobeno v kombinaci zadlabaného a sedlového typu schodiště.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště sedlové otevřené dubové, mořené lakované

Schodiště sedlové otevřené dubové, mořené lakovanéSchodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Schodiště je možné vyrobit i v různých variantách.Toto schodiště je vyrobeno v kombinaci zadlabaného a sedlového typu schodiště.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště sedlové otevřené dubové, voskované

Schodiště sedlové otevřené dubové, voskované Schodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Schodiště je možné vyrobit i v různých variantách.Toto schodiště je vyrobeno v kombinaci zadlabaného a sedlového typu. Na schodišti je jedna část s podstupnicemi a v další části bez podstupnic (otevřené).

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště sedlové otevřené dubové voskované

Schodiště sedlové otevřené dubové voskovanéSchodiště sedlové, je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Díky své vzdušnosti je sedlové schodiště velmi oblíbené. Toto schodiště je vyrobeno v kombinaci zadlabaného a sedlového typu.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště sedlové z větší části zadlabané otevřené dubové lakované.

Schodiště sedlové z větší části zadlabané otevřené dubové lakované.Schodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Zadlabané schodiště je nejrozšířenějším typem schodiště. Nášlapy jsou zadlabané dovnitř schodnice a to na obou stranách.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště sedlové otevřené dubové voskované

Schodiště sedlové otevřené dubové voskovanéSchodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Schodiště je možné vyrobit i v různých variantách. Toto schodiště je vyrobeno v kombinaci zadlabaného a sedlového typu.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště sedlové otevřené bukové lakované

Schodiště sedlové otevřené bukové lakovanéSchodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Zábradlí je ukotvené nad nášlapy a je připevněno k pevným sloupkům. Díky své vzdušnosti je sedlové schodiště velmi oblíbené.

Zobrazit podrobnosti »

Schodiště sedlové otevřené dubové voskované

Schodiště sedlové otevřené dubové voskovanéSchodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Schodiště je možné vyrobit i bez zábradlí. Tento typ bez zábradlí je vhodným schodištěm do moderního interiéru.

Zobrazit podrobnosti »