Kategorie: Schodiště kovové uzavřené

Schodiště ukotvené do zdi uzavřené dubové voskované

Schodiště ukotvené do zdi uzavřené dubové voskovanéNášlapy a podstupnice ukotveného schodiště do zdi je možné zajistit připravenou kovovou schodnicí, která je připevněná ke zdi. Kovový materiál a masivní materiál je možné různě barevně kombinovat a ladit.

Materiálové složení schodiště:

Nášlap, podstupnice, příčka– laťovka, dýha (dub) + madla masiv (dub)

zábradlí - pouze madlo ukotvené do zdi z dubového materiálu

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Kovová schodnice je v zubovitém tvaru a byla vyříznuta CNC strojem. Tato schodnice je připevněna ke zdi a tedy tvoří velmi vzhledný doplněk schodiště. Hezký vzhled je díky barevnému odlišení.
  • Základem tohoto schodiště jsou rustikální dubové nášlapy s podstupnicemi. Nášlapy i podstupnice jsou z laťovky potažené dubovou dýhou, které jsou ošetřeny velmi kvalitním voskem značky OSMO.
  • Dřevěné madlo je vyrobeno po zdi. Ve středu schodiště je vyrobena stěna z laťovky potažena dubovou dýhou. V horní části je galerie doplněna čirým bezpečnostním sklem, které je uchyceno do zdi ozdobnými železnými úchyty v barvě schodnice.
  • Schodiště je doplněno osvětlením, které si dodal zákazník.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních dnů od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky).

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk