Dřevěné zábradlí rss

Dřevěné šprušle Lenka

Dřevěné šprušle LenkaDřevěné zábradlí Lenka je vyrobeno s povrchem Patina. Je zde použitý lak do tmavé barvy a v patině vyniká svoji černou barvou. Vzhled současně připomíná pohled do historie. S tímto povrchem vyrábíme celé schodišě, ale i nábytk jako doplněk.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Dana

Dřevěná šprušle DanaDřevěná šprušle Dana je vyrobená v průřezu obdelníkového nebo čtvercového tvaru. Povrchovou úpravou je zde vosk kartáčovaný, který je kartáčovaný do bílé barvy.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Blanka

Dřevěná šprušle BlankaDřevěná šprušle Blanka je velmi hutná a masivní a to díky velké tloušťce a robusnímu tvaru. Tuto šprušli vyrábíme již od samého počátku naší výroby, ale stále nachází své místo na našem náročném trhu.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Bela

Dřevěná šprušle BelaDřevěná šprušle Bela je charakteristická svou jednoduchostí a velmi ladným vzhledem. Díky svému tvaru je vhodná k mnoha druhům schodišť a zároveň lze upravit v mnoha povrchových úpravách (vosk, lak, patina).

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěná šprušle Bára

Dřevěná šprušle BáraDřevěná šprušle Bára je již naší výrobou vyráběna od samého počátku naší výroby. Její tvar a vzhled si stále ale nachází své místo mezi zákazníky.

Zobrazit podrobnosti »

Dřevěné šprušle Alaska

Dřevěné šprušle AlaskaDřevěné zábradlí Alaska je vyrobeno z masivního dřevěného materiálu jako všechny naše vyrobené šprušle. Šprušle Alaska je upraveno voskovým povrchem do bílé barvy. Díky tomu vzhledu šprušle vynikne převážně v tmavých interiérech.

Zobrazit podrobnosti »