Kategorie: Schodiště zadlabané uzavřené

Schodiště zadlabené uzavřené jasanové voskované

Schodiště zadlabené uzavřené jasanové voskovanéToto zadlabané schodiště je vyrobeno s podestou. Schodiště je vyrobeno z jednoho vstupního materiálu, ale ve dvou různých úpravách. Nášlapy jsou v dekoru třešně a podstupnice jsou v přírodní vlastní barvě jasanu. Takto lze i kombinovat zábradlí.

Materiálové složení schodiště:  

nášlapy + madla - dřevo (jasan)

zábradlí             - dřevvěné (jasan)

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Schodiště je zadlabané po obou stranách schodnice. 
  • Schodiště má rovné nášlapy s podestou. Podesta je položena na betonovém podloží, což je vždy lepší variantou v případě podestového schodiště.
  • Celé schodiště je upraveno dvěmi odstíny vosku, kde nášlapy a madla jsou v odstínu třešně a schodnice a podstupnice jsou v přírodním odstínu.
  • Zábradlí dodává velmi hezký vzhled sloupek se zvláštním tvarem dle přání zákazníka.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky.

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk