Kategorie: Schodiště zadlabané otevřené

Schodiště zadlabané otevřené dubové voskované

Schodiště zadlabané otevřené dubové voskovanéZadlabané schodiště je nejrozšířenějším typem schodiště. Nášlapy jsou zadlabané dovnitř schodnice a to na obou stranách. Schodiště lze kombinovat s různými typy zábradlí.

Materiálové složení schodiště:  

nášlapy + madla - dřevo (dub)

zábradlí             - nerez pruty v kombinaci s dřevěným madelm (ohebníkem)

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Schodiště je zadlabané po obou stranách.
  • Díky úpravě kartáčování získalo schodiště rustikální vzhled. Tomto vzhledu napomáhá i požitý materiál a to dub s prasklinkami a suky.
  • Zábradlí schodiště je vyrobeno z nerez prutů průměru 10mm. Na totmo zábradlí jsou na madle vytvořeny ohebníky pro plynulé a pohodlné držení při chůzi.
  • Do schodiště jsou namontovány čidla pohybu, která při vstupu na schodiště rozsvítí LED světla. Světla jsou zafrézované do nášlapů.
  • Toto schodiště je upraveno voskem značky OSMOR.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky.

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk