Kategorie: Schodiště vřetenové

Schodiště vřetenové jasanové lakované

Schodiště vřetenové jasanové lakovanéVřetenové schodiště je vyrobeno v kruhovém průřezu kolem své osy. Středem schodiště velmi pevný kovový sloup opláštěný masivním dřevěným materiálem. Hlavní ukotvení schodiště je v podlaze interiéru.

Materiálové složení schodiště:  

nášlapy + madla - dřevo (jasan)

zábradlí              - dřevěné ve stejném materiálu jasanu

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Toto vřetenové schodiště je umístěné v historickém domě v Bernarticích a to v areálu bývalé pekárny. Majitelé se rozhodli v komíně domu postavit schodiště do podkorív.
  • Ideální šířka a výška nášlapů nemohla být dodržena pro tento předem daný otvor. Norma uvádí 167mm výšku nášlapu, ale zde byla 209mm.
  • Madlo je lepené do vřetenovéo tvaru, aby kopírovalo tvar schodiště.
  • Vřetenové schodiště je ideálním řešením pro stísněné prostory, kde není možné stavebně řešit situaci jinak.
  • Hlavní nosný sloup schodiště je vyroben z kovového profilu, který je obložen dřevěným materiálem stejného druhu jako schodiště. Nosný sloup je připevněn na pevno k podlaze interiéru. Ideální ukototvení sloupu je do betonu.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky.

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk