Kategorie: Schodiště sedlové otevřené

Schodiště sedlové z větší části zadlabané otevřené dubové lakované.

Schodiště sedlové z větší části zadlabané otevřené dubové lakované.Schodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Zadlabané schodiště je nejrozšířenějším typem schodiště. Nášlapy jsou zadlabané dovnitř schodnice a to na obou stranách.

Materiálové složení schodiště:

nášlapy + madla - dřevo (dub)

zábradlí - nerez sloupky v kombinaci z hlavními dřevěnými sloupky doplněno dřevěným madelm (dub)

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo. Toto schodiště je v provozovně restaurace.

Toto dubové schodiště je bez podstupnic umístěno v interiéru moderního bytu .Z první části schodiště sedlové, které dodává na první pohled interiéru vzdušnost při vstupu.V druhé části schodiště navazuje v kombinaci se zadlabanými nášlapy ve schodnici.

Zábradlí schodiště je vyrobeno z nerezových sloupků 10mm.Které jsou vsazeny i do hlavních dřevěných sloupků. Zábradlí je doplněno čirím kaleným bezpečnostním sklem a uzavřeno dřevěným madlem.

Toto schodiště je namořeno na přání zákazníka, mořidlem a lakem Milesi.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky).

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk