Kategorie: Schodiště sedlové otevřené

Schodiště sedlové otevřené dubové voskované

Schodiště sedlové otevřené dubové voskovanéSchodiště sedlové, je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Díky své vzdušnosti je sedlové schodiště velmi oblíbené. Toto schodiště je vyrobeno v kombinaci zadlabaného a sedlového typu.

Materiálové složení schodiště:

nášlapy + madla - dřevo (dub)

zábradlí - dřevěné hlavní sloupky, v kombinaci s nerezem

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Schodiště je umístěno v interiéru domu.Byla zvolena schodnice sedlové bez podstupnic, které dodává interiéru vzdušnost a světlo.
  • Na schodnici do prostoru je vytvořen ohebník a to ve směru schodiště.Schodiště je v kombinaci se zadlabanými nášlapy ve schodnici.
  • Schodiště je upraveno patinováním(zvýraznění let,ruční opracování hoblíkem,vyražení vzorů atd.), což mu dodává nádech postaršení.
  • Zábradlí schodiště je vyrobeno z nerez prutů průměru 10mm. Na tomto zábradlí jsou na madle vytvořeny ohebníky pro plynulé a pohodlné držení při chůzi.
  • Toto schodiště je upraveno voskem značky OSMO.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních od obdržení poptávky).

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky).

 

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk