Kategorie: Schodiště sedlové otevřené

Schodiště sedlové otevřené bukové lakované

Schodiště sedlové otevřené bukové lakovanéSchodiště sedlové je odlehčený typ posazený přímo na schodnici. Zábradlí je ukotvené nad nášlapy a je připevněno k pevným sloupkům. Díky své vzdušnosti je sedlové schodiště velmi oblíbené.

Materiálové složení schodiště:

nášlapy + madla   - dřevo (buk)

zábradlí              - dřevěné zábradlí bukové

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Toto schodiště je v provozovně restaurace. Pro tento účel si zákazník zvolil schodiště sedlové bez podstupnic, které dodává interiéru vzdušnost a světlo.
  • Materiál se použil buk pařený, kde byla použitá úprava dřeva lak.
  • Nad schodištěm je vyrobena horní galerie, kde se zvětšil prostor pro další návštěvníky restaurace. Galerie i schodiště je vyrobeno ze stejného materiálu. Schodiště je vybaveno madlem, přichyceným ke stěně. Madlo je vytvořeno ohebníkem a to ve směru schodiště.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky.

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk