Kategorie: Obklad betonového schodiště

Obklad betonového schodiště dubový voskovaný

Obklad betonového schodiště dubový voskovanýSchodišťový obklad betonu je vyroben s podstupnicemi z dodaného materiálu zákazníkem. Schodiště do prostoru je otevřené ,jako u sedlové schodnice a tím působí vzdušně . Moderní vzhled schodiště dotváří celodřevěné zábradlí se sloupky hranatého tvaru.

Materiálové složení schodiště:  

schodnice + madla - dřevo (dub)

zábradlí   -celodřevěné zábradlí (dub)

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Toto schodiště je celé obložené a to včetně podstupnic. Schodiště se jmenuje celoobklad. Betonový monolit je obložen kompletně a to jak nášlapy, tak i podstupnice a schodnice.
  • Schodnice po zdi je o síle 25mm a v tomto provedení působí velmi elegantně ,kopírují tvar schodiště a to  i kvůli snadnější údržbě a úklidu.
  • Nášlapy s podstupnicemi jsou s přesahem. Nášlapy i podstupnice jsou z laťovky polepené dubovou podlahovou pokrývkou dodanou zákazníkem.
  • Úpravou je vosk, který byl použit na podlaze.
  • Zábradlí je celodřevěné jsou zde hranaté sloupky pod názvem Dana.

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních dnů od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky).

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk