Kategorie: Obklad betonového schodiště

Obklad betonového schodiště bukový lakovaný

Obklad betonového schodiště bukový lakovanýSchodišťový obklad betonu je vyroben s podstupnicemi a velmi vhodným doplňkem je led osvětlení na pohybové čidlo. Harmonický vzhled schodiště zajišťuje ohebník na zábradlí s dokonalou křivkou. Ohebníkem se rozumí dřevěné madlo připevněné na zábradlí.

Materiálové složení schodiště:  

nášlapy + madla - dřevo (buk)

zábradlí              - nerez zábradlí s dřevěným madlem (buk)

Charakteristické vlastnosti našich schodišť:

tradiční česká výroba, schody nehlučí (nevržou), profesionální začištění a to i v detailech, kombinace všech materiálů a to dřevo, nerez, kov, sklo.

  • Toto schodiště je celé obložené a to včetně podstupnic. Toto schodiště se jmenuje celoobklad. Betonový monolit je obložen kompletně a to jak nášlapy, tak i podstupnica a schodnice.
  • Schodiště je osazeno čidly pohybu. Při vstupu na schodiště se zozsvítí zabudovaná led světla v nášlapech a při výstupu se do několika vteřin zhasne dle předem nastaveného času.
  • Zábradlí je celonerezové doplněné dřevěným madlem v materiálu buk.
  • Schodiště je velmi oblíbené a elegantní. Eleganci a luxusní vzhled tohoto schodiště zajišťuje i uhebník (madlo).

Postup zakázky:

Poptávka (při první poptávce doporučujeme nám zaslat rozměry poptávaného schodiště včetně rozměrů zednického otvoru a materiály, ze kterých chce zákazník schodiště vyrobit).

Cenová nabídka (zašleme do 5 pracovních od obdržení poptávky)

Odsouhlasení ceny zákazníkem + následné zaměření našim odborníkem (v případě odchylky rozměrů oproti poptávané zakázce se cena může lišit).

Objednávka schodiště se zaplacením 75% zálohy z celkové částky.

Výroba + montáž schodiště (před montáží doplatek 25% z celkové částky.

Dotaz k produktu

print Formát pro tisk